Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Van Evden Eve Nakliyat

 Van evden eve nakliyat denildiğizaman müşteri memnuniyeti ilkesini her zaman ön planda tutmasının yanı sıra,her zaman sizler için en iyi ve en kaliteli sonuçları sunmayı başaran firmamızasizler de güvenebilirsiniz. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, sizler içinher zaman en doğru ve en kaliteli sonuçları sunmaya devam ediyoruz.

 Tav Nakliyat olarak yapmışolduğu tüm atılımlar ve teknolojik dönüşümlerle çok geniş bir araç parkurusayesinde istemiş olduğunuz her türlü taşıma işlemlerini çok profesyonelşekilde gerçekleştirmeyi başaran firmamıza sizler de güvenebilirsiniz.Unutmamak gerekir ki, bu tarz nakliyat işlemlerinde karar vermek, işlem yapmak,gerçekten de stres oluşturmaktadır. Bir de üstüne üstlük taşımanın detaylarıylauğraşmak yerine profesyonel bir firmadan destek almak sizlerin de işlerini çokdaha kolaylaştırmış olacaktır. 


 

VAN EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

 Van evden eve nakliyat firmaları işlemleriiçin müşteri hizmetlerimizle irtibat kurduğunuz zaman firma yetkililerimizöncelikle sizler için bir araştırma yapmaktadır. Bunu da yerinde görerekyapmaktadır. Bundan sonra kaç kişi ve nasıl bir araç gerektiğine göre, birprogramlama ve planlama yapmaktadır. Böylece sizler de en kaliteli şekilde geridönüşler alabilirsiniz. Bu konuda firmamız geniş ekibiyle her türlü taşımaişlemini bir gün içerisinde tamamlamakta ve sizlere gereken sonuçları sunmuşbulunmaktadır. Böylece tabir-i caizse elinizi suya sabuna dokunmadan, çok kolayşekilde geri dönüş almış olursunuz.

 VAN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

 Şehirlerarası nakliyat konusuçok hassas bir konudur. Dikkatli şekilde yapılması gerekir. Bu işlemler içinekiplerimiz uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu işlemleri yaparken, gerekasansörlü gerekse normal şekilde yapılan tüm nakliyatlarda doğru paketlemeişlemleri olarak yapmaktadır. Böylece sizler de en iyi şekilde geri dönüşlerialabilirsiniz

 VAN ASANSÖRLÜ NAKLİYAT


 Sondönemlerde bir hayli güven içerisinde taşımacılığın profesyonel anlamdakazandırılmakta olunduğu Van Asansörlü Nakliyat sistemleri ilesizler de günümüzün en çok tercih gören ve desteklerimizi alacağınız nakliyeişlemlerinde birçok fırsatlarınız sizleri bekliyor. Birçok taşımacılıkanlamında nakliye işlemlerinizi güven içerisinde yaratmak ve sizlere yönelikduyulan ve verilen tüm bu katkılarımızı elde edeceğiniz bütün bu fırsatlarımızıweb sistem desteklerimiz ile sizler de bizlere ulaşabilirsiniz. Deva nakliyatanlamında göreceğiniz tüm bu unsurlarda taşımacılık konusunda alanımızdadestekler görmek ve son derece büyük fırsatlarımız ile ilgili desteklerimizimükemmel bir biçimde ergonomik süreçlerimiz ile bulmak ve bütün ev taşımadurumlarında sizlere hizmetler veriyoruz. Sigortalı nakliyat kapsamındaeşyalarınız bizlere sigortalı olmakta ve tüm zamanların en çok tercih edilen buşirketi anlamında nitelikli durumlarımız ile hizmet dâhilinde vereceğimiztaşıma işlemlerinde katkılar sunarak tüm desteklerimizi bizlerde almanız mümkünolacaktır. Web site üzerinden desteklerimiz ile elde etmek istediğiniz tüm bufırsatlarımız ile Asansörlü nakliyatkatkılarımız ile nakliye anlamında verimli süreçlerimiz ile bütündesteklerimizi sizler de elde etmeniz mümkün olacaktır

 VAN SİGORTALI NAKLİYAT

 Nakliyattataşınan eşyaların sigortalaması her hangi bir hasara karşı oldukça önemli birkonudur. Sigortalı nakliyat; biryerden bir yere yapılan taşınma sırasında oluşabilecek olumsuzluklara karşıtedbir olarak eşyaların güvence altına alınması demektir. Nakliyat sırasındaoluşan hasarlar, diğer sigorta dallarına göre farklılık göstermektedir.Koşulları ve türleri açısından değişik ve önemlidir. Taşınma işlemi içinseçilecek firmanın, ürünleri sigortalamasına ve yasal mevzuatlara uygunbelgeleri olmasına dikkat edilmelidir. Mallarınız bu sayede korunabilir.

Sektördekibirçok firma sigortalı nakliyatkonusunu bilmeden, öğrenmeden müşterilerine yanlış anlatmaktadır. Eğer müşterimemnuniyetine önem veriyorsanız eşyalarını kendi eşyalarınız gibi korumak,zarar ve ziyan için sigortalamak istiyorsanız firma olarak doğru olanıöğrenerek, araştırarak hareket etmelisiniz. Türkiye’nin en köklü ve bilinensigorta şirketleri ile temasa geçerek hem kendinizi hem de müşterilerinizigüvence altına alabilirsiniz. Sigorta şirketleri nakliyat sigortasında eşyanınya da malın taşıma aracı ile taşınma sırasında hasar görmesini teminat altınaalmaktadır. Nakliyat firmalarının bu konudaki bütün yasal mevzuatlarıöğrenerek, gerektiği zaman müşterilerinize aktarabilmeleri gerekmektedir. Tedbirli olmak için sıfır risk ile çalışanfirmamız, güvenli ve kaliteli taşıma yapabilmek için her türlü önlemialmaktadır.

 VAN PARÇA EŞYA TAŞIMACILIK


 İsterşehir içi ister şehir dışı, ister tek parça ister çok parça olsun firmamızedindiği tecrübesiyle müşterilerine parçaeşya taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Koltuk, beyaz eşya veyayatak gibi tek parça ve ağır olan eşyalarınızın taşınmasında destek olmaktadır.Firmamız bu alanda da profesyonel bir şekilde kusursuz ve güvenilir hizmetvermek için çalışmaktadır. Yine uzman ekibimizle müşterilerimizi memnunedebilmek için çaba sarf etmekteyiz. Etik ve gizlilik esaslarına dayalıçözümler üreterek müşterilerimizin takdirini kazanmanın gururunu yaşamaktayız.Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle parça taşımacılığı konusunda teknolojininbütün alanlarından faydalanarak hizmet sunmaktayız.

         Yaptığımızher işimizde olduğu gibi parça eşyataşımacılığı konusunda da iddialı olduğumuzu kanıtlamaktayız. Ambalajlamave paketleme yapılarak tek olan parçalarınız taşınmaktadır. Parça olaraktaşımacılıkta da diğer hizmetlerimizde olduğu gibi aynı hassasiyeti ve özenigöstermekteyiz. Taşınacak parçalar için ekspertiz elemanımız gelerek incelemeyapması sonucunda ne şekilde ve nasıl taşınacağı konusunda karar verilir. Eğerde monte işleri varsa onlar yapılır. Sonra kaliteli olan balonlu naylon veyaköpük malzemeleri kullanılarak ambalajlanarak paketlenir. Paketlenen eşyalarkutulara konularak cinslerine göre barkodlanarak adrese teslim edilmek üzereitina ile araçlarımıza yerleştirilir. Eşyaların hızlı ve güvenli şekildeyerlerine ulaştırılması sağlanır.

 VAN OFİS TAŞIMACILIK


 Ofis taşımacılığı konusundaen iyi ve kaliteli hizmetleri sunmayı başaran firmamıza sizler degüvenebilirsiniz. Öncelikli olarak ilkelerimiz gereği her zaman müşterimemnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizler de böylece her zaman kalitelihizmetler almış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra, sizler için ayrıntılı ve detaylıbilgiler sunuyoruz. Böylece sizler de hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Planlamave programlamaya göre, gereken geri dönüşleri aldıktan sonra hemenişlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, firmamızekipleri doğru ve düzenli bir hizmet sunabilmek adına her şeyi düşünmektedir.

 Ofis Taşımacılığı Hizmetlerimiz

 Sizler de doğru vedüzenli şekilde hizmet sunmakta olan firmamız, evraklar için ayrı bir çalışmayapmaktadır. Özel olarak tüm ürünleri kolilerken, her zaman için gereklikontroller yapılmaktadır. Ofistaşımacılığı işlemleri yapılırken, ayrıca bilgisayarlar için de farklı birişlem yapılır.

 

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532