Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Parça Eşya Taşımacılığı

İster şehir içi ister şehir dışı, ister tek parça ister çok parça olsun firmamız edindiği tecrübesiyle müşterilerine parça eşya taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Koltuk, beyaz eşya veya yatak gibi tek parça ve ağır olan eşyalarınızın taşınmasında destek olmaktadır. Firmamız bu alanda da profesyonel bir şekilde kusursuz ve güvenilir hizmet vermek için çalışmaktadır. Yine uzman ekibimizle müşterilerimizi memnun edebilmek için çaba sarf etmekteyiz. Etik ve gizlilik esaslarına dayalı çözümler üreterek müşterilerimizin takdirini kazanmanın gururunu yaşamaktayız. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle parça taşımacılığı konusunda teknolojinin bütün alanlarından faydalanarak hizmet sunmaktayız.

                Yaptığımız her işimizde olduğu gibi parça eşya taşımacılığı konusunda da iddialı olduğumuzu kanıtlamaktayız. Ambalajlama ve paketleme yapılarak tek olan parçalarınız taşınmaktadır. Parça olarak taşımacılıkta da diğer hizmetlerimizde olduğu gibi aynı hassasiyeti ve özeni göstermekteyiz. Taşınacak parçalar için ekspertiz elemanımız gelerek inceleme yapması sonucunda ne şekilde ve nasıl taşınacağı konusunda karar verilir. Eğer de monte işleri varsa onlar yapılır. Sonra kaliteli olan balonlu naylon veya köpük malzemeleri kullanılarak ambalajlanarak paketlenir. Paketlenen eşyalar kutulara konularak cinslerine göre barkodlanarak adrese teslim edilmek üzere itina ile araçlarımıza yerleştirilir. Eşyaların hızlı ve güvenli şekilde yerlerine ulaştırılması sağlanır.

     Her zaman insanlar tamamıyla taşınmayabilir. Bazen birkaç koli bazen de oturma grupları ya da buzdolabına benzer parça türü eşyalar firmamızın deneyimleri ve bilgisi ışığında çok daha rahat ve çok daha sorunsuz taşınabilmektedir. Firmamız parça eşya taşımacılığı konusunda kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Tüm yetki belgelerine sahip ve modern araç filomuzla eşyalarınızı taşımaktayız. Tam taşınmaya göre kısmi olarak az sayıda parça eşya olarak taşınma hizmeti daha ekonomiktir. Uzman personelimiz ve içleri özel olarak hazırlanmış araçlarımızla sigortalı olarak garantili taşımacılık sunmaktayız. İşimizde disiplinli çalışarak prensiplerimizden ödün vermeden kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman en iyi olma yönündeki misyonumuzla ve müşteri memnuniyetimizle bu hizmeti vermekteyiz. Vizyonumuz ise;  bu sektörde açık ve dürüst olarak izlediğimiz yoldur. Bizimle çalışın hayatın tadını çıkarın.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532