Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ambalajlama Hizmeti Nasıl Yapılır

Ambalajlama Hizmeti Nasıl Yapılır?

     Yapılan anlaşma ve plana görebaşlayan taşıma sürecinde önce eşyaların ambalajlama işlemine başlanmaktadır.İster ev ister ofis eşyaları olsun firmamız her şekilde taşıma işinin altındankolaylıkla kalkmaktadır. Taşınmada en çok dikkat gerektiren ambalajlama kısmıolmaktadır. Firmamız, hatalı ya da sonradan sorun oluşturabilecek durumlarlakarşılaşmamak ve müşterilerini mağdur etmemek adına ambalajlama hizmeti için son derece özenli ve titiz davranmaktadır.Eşyaların ağırlık, nitelik gibi özelliklerine göre uygun malzemelerkullanılarak doğru yöntemlerle kaliteli ve güvenli ambalajlama yapmaktayız.


     Nakliye aşamalarının başarılı bir şekilde tamamlanması öncelikleambalajlama ile mümkündür. İşinde bilgili ve uzman olan ekibimiz eşyalarıncinsine ve şekline göre uygun olan ambalajlama malzemesi kullanmaktadırlar.Eşyaların taşınma sırasında sarsıntı ve darbelere karşı korunması için balonlu,kalın naylonlar kullanılmaktadır. Mobilya ve beyaz eşya türlerinin ambalajlamasıiçin üç kat olan Kraft ve tırtıklı kâğıt mevcuttur. Kırılacak olanlar için deözel kâğıtlara sarılarak araları köpükle desteklenmiş kolilere yerleştirilir.Yatak ve yorgan gibi eşyalar özel hazırlanmış kolilere konulmaktadır. Kıyafettarzındaki eşyalarda yatay ve yüksek askılı kolilere yerleştirilir. Değerliantika tablo ya da resim gibi olan eşyalar içinde özel ambalajlama sistemimizvardır. Ambalajlanan eşyalar koli bantlarıyla güçlendirilmek suretiyle detaşınmaya hazır hale getirilirler. Firmamızın ambalajlama hizmeti sayesinde eşyalarınız güvenli ve konforlutaşınmaktadır. Amacımız taşınırken her hangi bir aksilik çıkmaması ve müşterimemnuniyetidir. İyi bir nakliyat firmasının mutlaka ambalajlama aşamasınıkaliteli malzemeler kullanarak doğru bir şekilde yapması gerekmektedir. İşimizeverdiğimiz önemin ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerimizin arkasındadurmaktayız. Tecrübemize teknolojik yeniliklerin eklenmesiyle ambalajlama dabir sanat ortaya çıkarmaktayız. Firmamızda modern ambalajlama yöntemlerininkullanılması verilen hizmetin kusursuz ve sorunsuz olması açısından oldukçaönemlidir.


     Ambalajlamahizmeti eşyalarınızı olabilecek tüm risklere karşı korunmasınısağlamaktadır. Uzman bir kadromuzla, iyi yapılan bir plan eşliğinde,  kullandığımız kaliteli malzemelerlestandartlarımızı yükseltmekteyiz. İtina ve titizlikle yaptığımız ambalajlama daprensiplerimizden ödün vermeden her geçen gün ilerlemekteyiz. Firmamızprofesyonel olarak verdiği tüm hizmetlerinde müşterilerini düşünmektedir. Eşyalarınhasar görmeden taşınması ve zamanında teslim edilmesi konusunda gereken özenigöstermektedir.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532