Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Asansörlü Nakliyat

AsansörlüNakliyat denildiğizaman her zaman için kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkmayı başaran firmamızasizler de güvenebilirsiniz. Bu işlemleri çok dikkatli ve hassasiyetle yaparaksizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Dilerseniz, bu işlemler için, öncelikli olarakasansörlü ve ya normal taşıma konusunda sizler de gereken şekilde taşımayakarar verdikten sonra en kaliteli şekilde geri dönüşler yapılmaktadır. Buişlemler yapılırken, her zaman için kontrollü ve düzenli şekilde  Tav Nakliyat’ın uzman kadrosu tarafındangerçekleştirilmektedir.


 Nakliyatİşlemleri Nasıl Yapılır?


 Nakliyat işlemleri başlamadan önce aslında sizleresözleşme safhasından biraz bahsetmek gerekir. Sizler de eğer evlerinizitaşıtacaksanız, bu durumda doğru bir sözleşme yapılması gerekmektedir.Sözleşmenin yanı sıra, sigortalı şekilde taşımacılık işleminin yapılması sizleriçin çok daha faydalı sonuçlar sunmaktadır.

 Ekiplerimiz AsansörlüNakliyat işlemlerini gerçekleştirirken, aynı zamanda da hem sigortalışekilde bu işlemleri yaparken, uzman kadrosu sayesinde bütün montaj ve demonteişlemlerini de gerçekleştirmektedir. Bir dolabın sökülmesi ve takılmasısırasında düzgün bir şekilde çalışma yapılmazsa bu durumda dolaplarınız çokkötü hale gelebilir. Moraliniz de bozulabilir. Bir eşyanın taşınması kadardoğru şekilde paketlenmesi de gerekmektedir.


 Nakliyat İşlemleri Paketleme İşleri

 Nakliyat işlemleri göz önünde bulundurulduğu zaman,her türlü paketleme işlemini de hassasiyetle yapmak gerekir. Bu konudaöncelikli olarak sizlere söylenmesi gereken, Tav Nakliyat  tarafından özel koliler ve paketlemebantlarının kullanılıyor olduğudur. Bunun yanı sıra, söylemek gerekir ki, özelithal graft kağıtlarıyla paketleme yapılarak hiç bir şekilde sıkıntı olmadançok başarılı sonuçlar alınmasını sağlamış bulunmaktadır.

 AsansörlüNakliyat konusundayılların deneyimi olarak her zaman sizlere en başarılı ve kaliteli sonuçlarısunmayı başaran Tav Nakliyat için, sizler de güvenerek yaklaşabilir ve sağlıklışekilde geri dönüşler alabilirsiniz. Bu konuda şunu da söylemek gerekir ki,nakliyat işlemlerinin her konusunda çok büyük bir hassasiyet göstermekte vesizler için en iyisini sunmayı başarmaktayız. Siz de bu sayede hiç bir sıkıntıyaşamadan en başarılı sonuçları almış olabilirsiniz. Böylelikle, sizlerevinizin rahatını yaşayabilirsiniz. 


Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532