Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Şehir içi Nakliyat


Şehir içi Nakliyat 

     Ev taşımak gerekirse zaman ve para kaybı olmadan en hızlı ve çabuk şekilde bu işi yapan profesyonel firmalar bulunmaktadır. Günümüzde şehir içi nakliyat önemli bir yer tutmaktadır. Güvenli olması ve taşınma işleminin baştan sona kadar sorunsuz geçmesi firmamız sayesinde olmaktadır. Firmamız ev taşıma konusunda gözünüzde büyüyen bütün işleri sizin için kolaylaştırmaktadır. Nitelikli olarak yaptığımız şehir içi taşımacılık bize yeni işler ve yeni referanslar getirmektedir. Firmamız şehir içi taşınma konusunda oldukça etkilidir. Güvenli ve kaliteli bir taşınma için anahtar firma olmaktan son derece memnun olmaktayız. Bunu çok çalışarak müşterilerimize ispat etmekteyiz. Her zaman 7/24 hizmet anlayışımız ile güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

     Şehir içi nakliyat hizmetinde nerden nereye olursa olsun eşyalar hasar görmeden taşınmaktadır. Planlı ve programlı olan bir uzman ekibimizle, eşyalarınızı zamanında istediğiniz yere ulaştırmaktayız. Firmamızın yenilikçi ve pratik çözümleri ile hiçbir mağduriyet yaşanmamaktadır. Müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için teknolojinin tüm gelişmelerinden faydalanmaktayız. İnceleme yapması için ekspertiz elemanımızı evinize göndeririz. Bu inceleme sonucunda kullanılacak olan malzemeler ve taşınma şekli saptanır.  Eşyaların ambalajlanması, paketlenmesi ve kolilenmesi yapılır. Her eşyanın ambalaj ve paketlenmesi için kullanılan malzemeler farklıdır. Bütün paketlemeler yapıldıktan sonra etiketlenerek kolilenmektedir. Kırılacak olan eşyaların yerleştirme işlemi itina ile yapılır. Eşyalar bilgili olan personelimiz tarafından özenle araçlarımıza yerleştirilmektedir. Ağır olanlar arkaya, hafif olanlar da destek amaçlı konmalıdır. Eşyalar hasarlara karşı garanti olarak sigortalanmaktadır. Alınan eşyalar zamanında istenilen adrese teslim edilmektedir.

     Şehir içi nakliyat hizmetinde kullanılan bütün malzemelerimiz kaliteli ve sağlamdır. Sıkıcı olan taşınma işlemini firmamız müşterileri için dikkat ve disiplin ile yapmaktadır. Firmamız müşterilerinden aldığı destekle gittikçe büyümektedir. Kişi ya da kuruluşların gizlilik ve özel bilgilerini prensiplerimizden ödün vermeden saklamaktayız. Yenilikçi düşünce ve ürettiğimiz pratik çözümlerle her zaman müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine karşılık vermekteyiz. Çoğalan müşteri portföyümüzle geniş kitlelere hitap etmekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız, eşyalarınızı önemseyerek dikkatli bir şekilde taşımak için çalışmaktadır. Teknolojik olarak        kendimizi sürekli yenilemek, müşterilerimizi önemsemek ve kaliteli malzemeler kullanmak firmamızın önemli ilkelerindendir. Öneri ve şikâyetlerinizi bize, memnuniyetinizi çevrenize bildirin.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532