Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Paketleme

Paketleme Hizmeti Nasıl Yapılır?

     İyi ve profesyonel olan bir nakliye firmasının önemli adımlarından biri de paketleme hizmeti vermesidir. Sektörde olan diğer firmalardan farkımız; planlı ve sistemli bir paketleme yöntemi kullanmamızdır. Paketleme firma olarak taşınmada üstünde durduğumuz önemli noktalardan biridir. Güvenli taşımacılık yapmanın altın kuralı iyi paketlemeden geçmektedir. Etkin ve gelişmiş teknolojik yöntemler kullanılarak yapılan paketleme, sorunsuz bir taşınma işlemi için ilk basamaktır. Paketleme eşyaların kırılması, çizilmesi veya bozulması açısından önem verilerek dikkat edilmesi gereken bir işlemdir.

     Müşterilerimizin talepleri göz önüne alınarak, en son ambalaj ürünleri ile yaptığımız paketleme eşyaların korunmasını arttırmaktadır. Farklı olan eşya grupları için ayrı ayrı paketleme yöntemleri kullanılmaktadır. Eşyaların büyüklüklerine ve ağırlıklarına göre uygun koli ve paket çeşitleri kullanılır. Ambalajlanan eşyalar cinslerine göre ayrılarak listelenip paketlenmektedir. Paketlemede en güzel olan kâğıt ve kabarcıklı naylon ile kutulamadır. Taşınırken en çok hasar görebilecek mutfak eşyaları tarzı olan ürünlerde ise; özel paket ambalajları ve balonlu naylon kullanılmaktadır. Firmamızın taşımacılık sisteminde görev alan tüm personeline paketleme işinin önemli noktaları ve nasıl yapılması gerektiği eğitimi verilmektedir. Paketleme hizmeti; firmamız tarafından güvenli ve kaliteli yapılmaktadır. Günümüz şartlarının getirdiği her türlü yeniliklerden faydalanarak, müşterilerimiz için en gelişmiş yöntemleri kullanmaktayız. Verdiğimiz bütün hizmetlerimizde eşyalarınıza sigorta yaparak endişelerinizi gidermekteyiz. Paketleme işleminde nasıl bir sıralama yapılarak, hangi yöntem kullanılarak araçlara yükleneceği,  profesyonel ekibimiz tarafından karar verilerek yapılmaktadır.

     Paketleme hizmeti, malzeme ve parçaların taşıma yöntemi, araçların belirlenmesi, muhafazası ve sevkiyatını belirlemesidir. Paketleme aşamasında ürünlerin özellikleri ve yapıları göz önünde bulundurulmalıdır. Durum böyle olunca da eşyaları korumak adına farklı paketleme yöntemlerinin oluşmasını sağlamaktadır. Bu işlem sırasında ekip sorumlusu olan elemanımız görevlidir. Firmamız hiçbir ayrıntıyı atlamadan, baştan sona gözetim halinde, paketlemenin yapılması aşamasını kontrol etmektedir. Paketlemenin asıl amacı, eşyanın dış etkenlerden zarar görmesini ve iş ile emek maliyetini azaltmasıdır. Bilinçli ve doğru bir paketleme ile sıkıntısız bir taşıma mümkün olmaktadır. Firmamız müşterilerine tanıdığı sınırsız hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Bizi tercih ettiğinizde ne kadar doğru bir karar verdiğinizi daha iyi anlayacaksınız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532