Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Şehirler Arası Nakliyat

                                                   

Şehirlerarası nakliyat konusu çok hassas bir konudur. Dikkatli şekilde yapılması gerekir. Bu işlemler için ekiplerimiz uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu işlemleri yaparken, gerek asansörlü gerekse normal şekilde yapılan tüm nakliyatlarda doğru paketleme işlemleri olarak yapmaktadır. Böylece sizler de en iyi şekilde geri dönüşleri alabilirsiniz.

 

İthal olarak getirilmiş olan graft kağıtlarıyla yapılan paketlemeler ve araçlara uygun olarak sunulmuş olan koliler sayesinde tüm eşyalar düzenli ve doğru şekilde paketlenmektedir. Bundan sonraki süreçte yapacağınız işlemlerin başında kuşku yok ki, doğru ve düzenli şekilde paketleme işlemlerinin yapılması gerekir. Sizlere uzman kadromuz tarafından sunulan sistemler ile ilgili olarak sizlere yardımcı olalım.

 

Şehirler Arası Nakliyat İşlemleri Hakkında

 

Şehirlerarası nakliyat işlemleri hakkında öncelikli olarak yapılması gereken, her zaman için kontrollü ve düzenli şekilde işlemlerin yapılması olacaktır. Bu konuda şunu da söylemek gerekir ki, sizler için her türlü ayrıcalık ve fikir fırsatları da sunulmuş olmaktadır. Böylece sizler de en iyi şekilde geri dönüşleri alma şansına sahip olabilirsiniz.

 

Bu işlemler için öncelikle sizler de bir sözleşme imzalamanız gerekiyor. Bu sözleşmede kesinlikle taşınmanın başlaması ile bitişi arasında eşyalarda oluşabilecek sıkıntılar için taşıyıcı firmanın sorumluluğunun bulunduğunu özellikle beyan etmek gerekmektedir. Firmamız bu konuda sizlere her türlü ayrıcalığı sunmuş bulunmaktadır. Bu işlemler her zaman için sizlerin en iyi şekilde ve kaliteli dönüşler alabilmeniz için azami dikkatle yapılmaktadır.

 

Şehirler Arası Nakliyat Özellikleri

 

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde gerek ilk taşınma işlemlerinden gerekse, aracın içerisinde bulunduğu yerde sıkıntı yaşanmaması adına her zaman için sigortalı şekilde işlemler yapılarak sizlerin eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde en iyi dönüşler sunulmaktadır.

 

Bunların yanı sıra, sizlere söylememiz gerekir ki, kadromuz uzman olduğu gibi aynı zamanda da gereken eşyaların gerek montaj gerekse demonte işlemlerini gerçekleştirebilecek ekiplerle hizmet vermektedir. Böylece dolaplarınızdan aynalı eşyalarınıza kadar her şey konusunda en iyi geri dönüşleri alma şansınız bulunmaktadır. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, her zaman için temiz bir şekilde eşyaların teslim edilmesi adına sürekli olarak çalışmalar düzenli yapılmaktadır. Böylece sizlere kalan sadece yeni evinizin keyfini sürmek olacaktır. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532