Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Depolama hizmeti

Firmamız tarafından her türlü eşyada depolama hizmeti verilmektedir. Kişi ya da kurumların çeşitli nedenlerle saklamak istenilen eşyalarını profesyonel olarak yapmaktayız. Depolama hizmeti son yıllarda önemi gittikçe artan bir hizmettir. Firmamız teknolojinin bütün getirdiklerinden faydalanarak, bu hizmeti en kaliteli en güvenilir bir biçimde vermeye çalışmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte oldukça iddialıyız. Paketleme, ambalajlama, taşıma ve depolarımıza yerleştirme işlemleri sistemli olarak firmamızda yapılmaktadır. Dürüst ve güvenilir çalışma anlayışımız ile modern araç ve geniş depolarımızla en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

     Depolama hizmeti konusunda yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamızın, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknik donanımı mevcuttur. Eşyanız ne olursa olsun saklamak için uygun depolarımız, sınırsız ve kusursuz hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize uygun çözümler üreterek, mükemmel zamanlama ve kusursuz planlama ile en iyi hizmeti vermekteyiz. Eşyalar her türlü kazalara karşı sigortalanmaktadır. Nem ölçen cihazlarımızla, depolarımızdaki sıcaklıkları mevsimlere göre ayarlamaktayız. Ayrıca özel yangın ikaz ve söndürme sistemleri ile soğutma ve havalandırma sistemlerimiz mevcuttur. Her türlü haşereye karşı ilaçlanarak, temizlenmektedir. Depolarımıza getirilen eşyalar özenle ve itina ile muhafaza edilmektedir. Firmamızın her türlü yasal evrak ve izinleri bulunmaktadır. Güvenliğe son derece önem vermekteyiz. Depolarımız kamera ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 izlenmektedir. En uygun ve en hesaplı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimize ödemelerinde kolaylıklar da sağlamaktayız.

     Paketlenen veya ambalajlanan eşyalar taşınarak depolarımıza yerleştirilmek üzere getirilir. Burada her paket etiketlenerek listelenir. Depolama hizmeti deneyimli ve işinde uzman olan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Her türlü su baskınlarına karşı yerden on veya on beş santim yükseklikteki raflara hassas ve kırılgan olanlar üste gelecek şekilde dizilmektedir. Ağır olanlar alt raflara konularak, yerleştirilen her eşyanın sağlam ve düzenli olması sağlanır. Raflarda bulunan ürünlere istenildiğinde ulaşılabilmesi için gerekli olan dikkati göstermekteyiz. Firmamız da kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Müşterilerimizin güveni için hiçbir fedakârlıktan kaçmamaktayız. Firma olarak her geçen gün çağa ayak uydurarak büyümekteyiz. Firmamızı seçtiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. İşimize ve müşterilerimize verdiğimiz önemle ilerlemekteyiz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532