Müşteri Hizmetleri;

444 7 532

Bize Yazın;

info@tavnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Bitlis Evden Eve Nakliyat

Bitlis evden eve nakliyat denildiği zaman müşteri memnuniyeti ilkesini her zaman ön planda tutmasının yanı sıra, her zaman sizler için en iyi ve en kaliteli sonuçları sunmayı başaran firmamıza sizler de güvenebilirsiniz. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, sizler için her zaman en doğru ve en kaliteli sonuçları sunmaya devam ediyoruz.

Tav Nakliyat olarak yapmış olduğu tüm atılımlar ve teknolojik dönüşümlerle çok geniş bir araç parkuru sayesinde istemiş olduğunuz her türlü taşıma işlemlerini çok profesyonel şekilde gerçekleştirmeyi başaran firmamıza sizler de güvenebilirsiniz. Unutmamak gerekir ki, bu tarz nakliyat işlemlerinde karar vermek, işlem yapmak, gerçekten de stres oluşturmaktadır. Bir de üstüne üstlük taşımanın detaylarıyla uğraşmak yerine profesyonel bir firmadan destek almak sizlerin de işlerini çok daha kolaylaştırmış olacaktır.

BİTLİS EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALAR

Bitlis evden eve nakliyat işlemleri için müşteri hizmetlerimizle irtibat kurduğunuz zaman firma yetkililerimiz öncelikle sizler için bir araştırma yapmaktadır. Bunu da yerinde görerek yapmaktadır. Bundan sonra kaç kişi ve nasıl bir araç gerektiğine göre, bir programlama ve planlama yapmaktadır. Böylece sizler de en kaliteli şekilde geri dönüşler alabilirsiniz. Bu konuda firmamız geniş ekibiyle her türlü taşıma işlemini bir gün içerisinde tamamlamakta ve sizlere gereken sonuçları sunmuş bulunmaktadır. Böylece tabir-i caizse elinizi suya sabuna dokunmadan, çok kolay şekilde geri dönüş almış olursunuz.

Hemen Ara

 

BİTLİS ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası nakliyat konusu çok hassas bir konudur. Dikkatli şekilde yapılması gerekir. Bu işlemler için ekiplerimiz uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu işlemleri yaparken, gerek asansörlü gerekse normal şekilde yapılan tüm nakliyatlarda doğru paketleme işlemleri olarak yapmaktadır. Böylece sizler de en iyi şekilde geri dönüşleri alabilirsiniz

BİTLİS ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Son dönemlerde bir hayli güven içerisinde taşımacılığın profesyonel anlamda kazandırılmakta olunduğu Bitlis Asansörlü Nakliyat sistemleri ile sizler de günümüzün en çok tercih gören ve desteklerimizi alacağınız nakliye işlemlerinde birçok fırsatlarınız sizleri bekliyor. Birçok taşımacılık anlamında nakliye işlemlerinizi güven içerisinde yaratmak ve sizlere yönelik duyulan ve verilen tüm bu katkılarımızı elde edeceğiniz bütün bu fırsatlarımızı web sistem desteklerimiz ile sizler de bizlere ulaşabilirsiniz. Deva nakliyat anlamında göreceğiniz tüm bu unsurlarda taşımacılık konusunda alanımızda destekler görmek ve son derece büyük fırsatlarımız ile ilgili desteklerimizi mükemmel bir biçimde ergonomik süreçlerimiz ile bulmak ve bütün ev taşıma durumlarında sizlere hizmetler veriyoruz. Sigortalı nakliyat kapsamında eşyalarınız bizlere sigortalı olmakta ve tüm zamanların en çok tercih edilen bu şirketi anlamında nitelikli durumlarımız ile hizmet dâhilinde vereceğimiz taşıma işlemlerinde katkılar sunarak tüm desteklerimizi bizlerde almanız mümkün olacaktır. Web site üzerinden desteklerimiz ile elde etmek istediğiniz tüm bu fırsatlarımız ile Asansörlü nakliyat katkılarımız ile nakliye anlamında verimli süreçlerimiz ile bütün desteklerimizi sizler de elde etmeniz mümkün olacaktır

BİTLİS SİGORTALI NAKLİYAT

Nakliyatta taşınan eşyaların sigortalaması her hangi bir hasara karşı oldukça önemli bir konudur. Sigortalı nakliyat; bir yerden bir yere yapılan taşınma sırasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbir olarak eşyaların güvence altına alınması demektir. Nakliyat sırasında oluşan hasarlar, diğer sigorta dallarına göre farklılık göstermektedir. Koşulları ve türleri açısından değişik ve önemlidir. Taşınma işlemi için seçilecek firmanın, ürünleri sigortalamasına ve yasal mevzuatlara uygun belgeleri olmasına dikkat edilmelidir. Mallarınız bu sayede korunabilir.

Sektördeki birçok firma sigortalı nakliyat konusunu bilmeden, öğrenmeden müşterilerine yanlış anlatmaktadır. Eğer müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız eşyalarını kendi eşyalarınız gibi korumak, zarar ve ziyan için sigortalamak istiyorsanız firma olarak doğru olanı öğrenerek, araştırarak hareket etmelisiniz. Türkiye’nin en köklü ve bilinen sigorta şirketleri ile temasa geçerek hem kendinizi hem de müşterilerinizi güvence altına alabilirsiniz. Sigorta şirketleri nakliyat sigortasında eşyanın ya da malın taşıma aracı ile taşınma sırasında hasar görmesini teminat altına almaktadır. Nakliyat firmalarının bu konudaki bütün yasal mevzuatları öğrenerek, gerektiği zaman müşterilerinize aktarabilmeleri gerekmektedir. Tedbirli olmak için sıfır risk ile çalışan firmamız, güvenli ve kaliteli taşıma yapabilmek için her türlü önlemi almaktadır.

Hemen Ara

BİTLİS PARÇA EŞYA TAŞIMACILIK

İster şehir içi ister şehir dışı, ister tek parça ister çok parça olsun firmamız edindiği tecrübesiyle müşterilerine parça eşya taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Koltuk, beyaz eşya veya yatak gibi tek parça ve ağır olan eşyalarınızın taşınmasında destek olmaktadır. Firmamız bu alanda da profesyonel bir şekilde kusursuz ve güvenilir hizmet vermek için çalışmaktadır. Yine uzman ekibimizle müşterilerimizi memnun edebilmek için çaba sarf etmekteyiz. Etik ve gizlilik esaslarına dayalı çözümler üreterek müşterilerimizin takdirini kazanmanın gururunu yaşamaktayız. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle parça taşımacılığı konusunda teknolojinin bütün alanlarından faydalanarak hizmet sunmaktayız.

         Yaptığımız her işimizde olduğu gibi parça eşya taşımacılığı konusunda da iddialı olduğumuzu kanıtlamaktayız. Ambalajlama ve paketleme yapılarak tek olan parçalarınız taşınmaktadır. Parça olarak taşımacılıkta da diğer hizmetlerimizde olduğu gibi aynı hassasiyeti ve özeni göstermekteyiz. Taşınacak parçalar için ekspertiz elemanımız gelerek inceleme yapması sonucunda ne şekilde ve nasıl taşınacağı konusunda karar verilir. Eğer de monte işleri varsa onlar yapılır. Sonra kaliteli olan balonlu naylon veya köpük malzemeleri kullanılarak ambalajlanarak paketlenir. Paketlenen eşyalar kutulara konularak cinslerine göre barkodlanarak adrese teslim edilmek üzere itina ile araçlarımıza yerleştirilir. Eşyaların hızlı ve güvenli şekilde yerlerine ulaştırılması sağlanır.

BİTLİS OFİS TAŞIMACILIK


Ofis taşımacılığı konusunda en iyi ve kaliteli hizmetleri sunmayı başaran firmamıza sizler de güvenebilirsiniz. Öncelikli olarak ilkelerimiz gereği her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizler de böylece her zaman kaliteli hizmetler almış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra, sizler için ayrıntılı ve detaylı bilgiler sunuyoruz. Böylece sizler de hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Planlama ve programlamaya göre, gereken geri dönüşleri aldıktan sonra hemen işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, firmamız ekipleri doğru ve düzenli bir hizmet sunabilmek adına her şeyi düşünmektedir.

Ofis Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Sizler de doğru ve düzenli şekilde hizmet sunmakta olan firmamız, evraklar için ayrı bir çalışma yapmaktadır. Özel olarak tüm ürünleri kolilerken, her zaman için gerekli kontroller yapılmaktadır. Ofis taşımacılığı işlemleri yapılırken, ayrıca bilgisayarlar için de farklı bir işlem yapılır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 7 532